• AMG GAS SPRINGS
  Azot Gazlı Kalıp Yayları

  Ürünlerimiz CE Uygunluk Beyanı yönetmenliğine uygun üretilmiştir.

  Ürünlermiz hakkında detaylı bilgi için PDF kataloğumuzu indirebilirsiniz.

 • Kalıp Dünyasının Gücü
  Tecrübe / Servis

 • Müşteri Memnuniyeti
  Uygun Maliyet

Neden
AMG ?

Neden mi AMG GAS SPRINGS
Anında çözüm,
Müşteri memnuniyeti,
Geliştirilmiş teknoloji...
AMG Gas Springs, Otomotiv ve makine sektöründeki sac kalıpları, prograsive kalıplar, sıvama kalıpları, çekme kalıpları vs. gibi alanlara üretim yapmaktadır.
Öncelikli hedefimiz teknolojiyi on planda tutarak kalip ve kalipcilik sektöründe ki partnerlerimize destek olmaktır. İkinci hedefimiz ise müşteri sadakat programına yoğunlaşarak hedefledigimiz pazarda basarili olabilmek için urun geliştirmenin yani sira otomotiv sektöründe kullanilan kalip projelerinde öncelikli ve aranilan marka olmaktır.
1- İlk yatirim maliyeti yuksek olsa da birim adet bazinda ekonomik olmasi
2- Ayni iş için diğer yaylara göre daha kisa kurs boyu ile ayni işlevi görmektedir.
3- Çok sayida klasik yaylarin kullanildigi kaliplarda daha az sayıda gazli yay kullanılarak alandan tasarruf sağlamaktadır.
4- Klasik yaylarda belirli bir itme kuvveti oluşturmak için bir kurs boyu kurmak gerekir .çünkü bos konumdaki küvetleri sifirdir.Gazli yaylarda ise ;ön yükleme gerektirmeden ilk kuvvet istenilen değerde sağlanmaktadır.
5- Diğer yaylar bozulduğunda tamir ve geri dönüşüm sansi olmazken gazli yaylarda tamir kitleri ile geri dönüşüm sağlanmaktadır. Tüm bu sorularin cevap bulacagi tek adres ise AMG GAS SPRİNGS dir...

AZOT GAZLI YAYLAR

HABERLER & DUYURULAR