AMG GAS SPRINGS

Görüş ve Önerilerinizi Bekliyoruz

Neden
AMG ?

Neden mi AMG GAS SPRINGS
Anında çözüm,
Müşteri memnuniyeti,
Geliştirilmiş teknoloji...
AMG Gas Springs, Otomotiv ve makine sektöründeki sac kalıpları, prograsive kalıplar, sıvama kalıpları, çekme kalıpları vs. gibi alanlara üretim yapmaktadır.
Öncelikli hedefimiz teknolojiyi on planda tutarak kalip ve kalipcilik sektöründe ki partnerlerimize destek olmaktır. İkinci hedefimiz ise müşteri sadakat programına yoğunlaşarak hedefledigimiz pazarda basarili olabilmek için urun geliştirmenin yani sira otomotiv sektöründe kullanilan kalip projelerinde öncelikli ve aranilan marka olmaktır.
1- İlk yatirim maliyeti yuksek olsa da birim adet bazinda ekonomik olmasi
2- Ayni iş için diğer yaylara göre daha kisa kurs boyu ile ayni işlevi görmektedir.
3- Çok sayida klasik yaylarin kullanildigi kaliplarda daha az sayıda gazli yay kullanılarak alandan tasarruf sağlamaktadır.
4- Klasik yaylarda belirli bir itme kuvveti oluşturmak için bir kurs boyu kurmak gerekir .çünkü bos konumdaki küvetleri sifirdir.Gazli yaylarda ise ;ön yükleme gerektirmeden ilk kuvvet istenilen değerde sağlanmaktadır.
5- Diğer yaylar bozulduğunda tamir ve geri dönüşüm sansi olmazken gazli yaylarda tamir kitleri ile geri dönüşüm sağlanmaktadır. Tüm bu sorularin cevap bulacagi tek adres ise AMG GAS SPRİNGS dir...

HAKKIMIZDA - AMG GAS SPRINGS


Firmamız 1996 yılında kalıp ve kalıpçılık sektöründeki ihtiyacı da dikkate alarak Azot Gazlı Yay imalatına başlayarak AMG GAS SPRINGS markasıyla sektöre giriş yapmıştır.

Değişen Türkiye ve Bursa ekonomisindeki koşulların gereklerine göre faaliyet gösterdiği sektörlerde her zaman yenilikçi olmayı ilke edinerek sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.Bugün itibariyle gerçekleştirdiği teknolojik yatırımlar, müşterilerine sağladığı kalite, zaman ve maliyet avantajı, yarattığı istihdam ile kalıpçılık sektörünün lider firması olmayı hedeflemektedir.

Türkiye geneline seçkin bayiler ile, ana sanayi ve büyük yan sanayi firmalarına ise direkt satış yapmaktadır. Türkiye 'de faaliyet gösteren sayılı firmaların talepleri doğrultusunda kalitesini yurt içi ve yurt dışında da kanıtlamıştır.

AMG GAS SPRINGS 1.000 m2 açık alan üzerine kurulu, 900 m2 kapalı alanı, 15 tecrübeli personeli ile 5.000 ad/yıl üretim kapasitesi ile yurt içinde ve yurt dışında saygın bir yer edinmiştir.